Architektūros ir konstrukcijų paslaugos - PST projektai

Kompleksiniai architektūros sprendimai

„Architektūra turi didžiausią vizualinę galią iš visų menų liudyti visą civilizacinę visuomenės ir žmonijos būklę – ekonomikos, technologijų, skonio, minties, vaizduotės, politinio jautrumo.“ – L. Donskis

Mūsų biuro architektai siūlo landšafto, pastatų architektūros ir interjero dizaino paslaugas. Pagrindinį dėmesį skiriame estetiškai, kokybiškai ir prieinamai architektūrai. Didelė architektų patirtis ir lankstumas padės priimti Jums tinkamą sprendimą.

 • Visuomeniniai, komerciniai, gyvenamieji pastatai
 • Pramoniniai pastatai
 • Viešosios erdvės, parkai, sporto statiniai
 • Privačių ir visuomeninių interjerų projektai
 • Interjero dizainas
 • Galimybių studijos
 • Konsultacijos

Nuo vizijos – koncepcijos ir projektinių pasiūlymų iki techninio projekto, darbo projekto ir autorinės priežiūros.

Daugelis programinių įrangų sunkiai apdoroja didelio formato modelius bei dideles erdves. Mūsų komanda naudoja technologiją, kuri leidžia kurti kokybiškas labai dideles kraštovaizdžio vizualizacijas, taip sukuriant įspūdingus, aukštos raiškos ir kokybės filmus bei nuotraukas.

„ArchiCAD“ sistema bene sklandžiausiai „komunikuoja“ su kitomis BIM programinėmis įrangomis. Taip pat vis labiau aktualesni tampa programiniai sprendimai komandiniam darbui, tokie kaip Lumion, „BIM Server“ ar BIM CLOUD.

Visi šie sprendimai palengvina komandinį darbą ir padeda greičiau ir tiksliau parengti projektą išvengiant klaidų projektavimo metu. BIM CLOUD leidžia pasiekti projektą esant kitoje šalyje ar kitame žemyne, kas labai svarbu Lietuvos architektams bendradarbiaujant su kitų šalių specialistais. „BIM Server“ veikia įmonės ribose taip leidžiant nors ir visiems mūsų architektams prie projekto dirbti vienu metu.

Su sparčia statybos ir projektavimo technologijų raida auga ir galimybės. Naujos technologijos ne tik palengvina darbą architektams, bet ir padeda užsakovams daug lengviau susipažinti su kūrybos vaisiais. Maketai bei statinės vizualizacijos („renderiai”) jau seniai nėra naujiena – tai tapo neatsiejama kiekvieno projekto dalis. Taip pat niekam nėra naujiena projektuotojų pateikiami 3D projektų modeliai.

Virtualios realybės technologijos padeda pristatyti užsakovams projektinius sprendinius, ko pasekoje sprendimų priėmimo procesas tampa labiau pagrįstu ir greitesniu, bei leidžia išvengti nesusipratimų ir klaidų.

Virtualios realybės sprendiniai PST projektai
 • Statybos, modernizavimo ir rekonstrukcijos klausimais.
 • Turinčius projektą, kurio kokybė Jūsų netenkina.
 • Norint atlikti pakeitimus turimame projekte.
 • Sklypo formavimo ar detaliojo plano rengimo klausimais.
 • Medžiagų kiekių ir sprendimų klausimais.
Konsultacijos architektūros ir interjero dizaino klausimais PST projektai
Pagrindinį dėmesį skiriame estetiškai,
kokybiškai ir prieinamai architektūrai.

Aptarkime bendradarbiavimo galimybes

Sukaupta 20 metų nepralenkiama patirtis. Dirbame pasitelkdami pažangią projektavimo įrangą ir tarptautinius statybų standartus, todėl esame patikima ir lyderiaujanti statybos rinkos įmonė, siūlanti lankstų ir partnerišką bendradarbiavimą.
Tikime tobulumu ir siekiame jo ten, kur dirbame, kad ir ką bedarytume.
Mes tikime žmonių santykių galia, kaip motyvuojančia jėga įveikiant sunkumus.
Inovatyvios technologijos ir naujovės,tai mūsų
kasdienybė.
Su dideliu džiaugsmu ir aistra sprendžiame problemas, kurios kitiems per sunkios.
PST projektai projektavimo biuro pardavimų vadovas Vytenis Razgūnas

Vytenis Razgūnas

Projektavimo biuro pardavimų atstovas

sales@pstprojects.lt

+370 610 83772

Ukmergės g. 219, V aukštas, Vilnius, Lietuva

Susisiekime