Projekto aprašymas

Trys XX a. name esančios nesusisiekiančios erdvės, pasižymi skirtingomis funkcijomis. Atnaujinant jas pasitelkiama bendra, tačiau subtiliai varijuojanti stilistika.

Kiekvienos erdvės paskirtis suteikia papildomų akcentų spalvinei paletei. Poilsio erdvė išsiskiria ryškiomis ir spalvomis ir skirtingų formų nišų kompozicija, bei erdvę vizualiai aukštinančiomis veidrodinėmis įtempiamomis lubomis. Konferencijų erdvės pasižymi oficialiu, rimtu, lakonišku tonu. Knygų mainymosi erdvėje medžio kuriamas jaukumas dera su spalviniais akcentais.

  • Uždaviniai iš užsakovo. Transformuoti gana ankštą didelių erdvių neturinčią erdvę taip, kad joje galėtų vykti renginiai grupėms. Be to numatyti erdvę administracijai. Sprendiniai turi būti racionalūs, šiuolaikiški ir ekonomiški.
  • Iššūkiai. Rasti pagarbų interjero senovinių paveldinių skliautų santykį su moderniais ir šiuolaikiškais sprendiniais.
  • Nauda. Tiksliai suskaičiuoti medžiagų ir darbų kiekiai, greitas ir lengvas realizavimo procesas
Valstybės kontrolės erdvių interjeras
01

Užsakovas

Vilniaus universitetinės ligoninės santaros klinikos

03

Projekto plotas

360 m²

02

Darbų pabaiga

2016

04

Programinė įranga

Revit

Arūnas Keraminas

Valstybės kontrolieriaus pavaduotojas

„Valstybės kontrolė stokojo darbuotojų poilsiui ir pasitarimams pritaikytų erdvių, taip pat reikėjo sukurti konferencijų salei reprezentatyvų vaizdą. „Architektūros linija“ susitvarkė su šiomis užduotimis ir sukūrė estetišką bei šiuolaikišką patalpų interjerą, kuriuo klientai labai patenkinti. Darbo metu iškilusius klausimus architektai sprendė greitai ir profesionaliai.“

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?