Projekto aprašymas

Nekilnojamojo turto vystytojų įmonės biuro architektūros raiška atspindi skandinaviško požiūrio į aplinką koncepcijas, pasižymi apgalvotu racionalumu, saikingais ir pabrėžtinai funkcionaliais sprendimais.

  • Uždaviniai iš užsakovo. Sukurti Skandinaviškos dvasios ir minimalistinio stiliaus erdvę, kurioje būtų malonu būti ir pasilikti tiek įmonės darbuotojams, tiek klientams, tiek svečiams. Interjero išpildymo maniera turi būti be perteklinės puošybos, racionali ir ekonomiška. Sprendiniai ilgaamžiai ir nepavaldūs kintančioms mados tendencijoms.
  • Iššūkiai. Remiantis įmonės veiklos specifika, didžioji dalis darbo vyksta pasitarimų metu. Reikia surasti būdą, kaip sutalpinti skirtingų dydžių transformuojamus susitikimų kambarius centrinėje aukšto dalyje, paliekant pakankamai vietos laiptinei, jungiančiai aukštus.
  • Nauda. Racionalūs ir nuosaikūs stiliaus sprendiniai leido kompanijai susikurti biuro dizainą, kuris per dešimt metų nereikalavo atnaujinimo.
YIT biuras
01

Užsakovas

SBA, koncernas, UAB

03

Projekto plotas

30 386 m²

02

Darbų pabaiga

2014

04

Programinė įranga

AutoCAD

Kęstutis Vanagas

AB YIT KAUSTA gen. direktorius

„Gintaras Čaikauskas, rengdamas projektus taiko šiuolaikinius sprendinius ir medžiagas. Projektai ir atlikti darbai atitinka vyraujančias architektūrines tendencijas bei aukštus užsakovų reikalavimus. Architektas mums ne kartą įrodė profesionalumą, dalykiškumą bei aukštą įvykdytų darbų lygį.“

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?