Projekto aprašymas

„Darnu Group“ planuojamas naujas prestižinis kvartalas šalia Neries upės ir Karoliniškių draustinio. Planuojama, kad 8,3 hektaro teritorijoje bus pastatyta apie 680 butų, įrengta apie 900 kv. m ploto komercinių patalpų, sukurtos kokybiškos laisvalaikio erdvės ir išvystyta viešoji infrastruktūra.

‎‎Kvartalas bus vystomas dviejose atskirose, tačiau viena šalia kitos esančiose teritorijose. Viena jo dalis iškils ant Neries kranto, o kita – arčiau miško, šalia parodų centro „Litexpo“. Teritorijoje prie upės žadama statyti 2 kompleksus, kuriuos sudarys 10 pastatų su 306 butais. Projektiniuose pasiūlymuose numatomi 3–4 aukštų namai su erdviomis terasomis bei požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Be gyvenamųjų namų čia norima įrengti sporto aikštyną, miestui atvirą žaidimų erdvę, ramaus poilsio ir ekologines zonas.

Šalia upės esančioje teritorijoje taip pat planuojama suformuoti ir viso kvartalo centrinę aikštę, pro kurią einantis dviračių takas bus prijungtas prie viso miesto šiai transporto priemonei skirtų takų sistemos. Vystant kvartalą numatomi ir infrastruktūros gerinimo darbai – čia planuojama rekonstruoti K. Jelskio gatvę, kuri bus praturtinta želdynais, pėsčiųjų ir dviračių takais.

Šiame projekte Projektavimo biurui „PST projektai“ patikėta generalinio projektuotojo funkcija – bendrovės specialistai buvo atsakingi už projekto įgyvendinimo terminus, grafikų laikymąsi, kokybę, informacijos koordinavimą.

01

Užsakovas

UAB Darnu Group

02

Projekto plotas

8,3 hektaro

03

Statybų kaina

-

04

Programinė įranga

-

Pagrindinį dėmesį skiriame estetiškai,
kokybiškai ir prieinamai architektūrai.