Projekto aprašymas

Gyvenamųjų namų kvartalui Kunigiškėse, netoli Palangos oro uosto, suprojektuoti nedidelės apimties, kompaktiški gyvenimui visais metų laikais skirti statiniai. Skirtingos išvaizdos, modernaus ir paprasto dizaino pastatai sudaro bendrą kompleksą. Kiekviename sklype numatyta statyti šešis pastatus, pačių sklypų yra trylika. Statinių plotas nuo 40 m2 iki 65 m2 ir visi trys skirtingi dydžių tipai. Pastatams naudojamos gelžbetonio, mūro ir medžio konstrukcijos.

Technologiniai iššūkiai

Sklype gana aukštas gruntinio vandens lygis, gruntas nėra ir itin stiprus, tad pastatams reikėjo polinių pamatų, nepaisant to kad pastatai nėra dideli ir gerame grunte jiems užtektų paprastesnių konstrukcinių sprendimų. Projektuojami pastatai yra nedideli, tad reikėjo sugalvoti kaip suplanuoti pastato vidų, kad erdvės būtų pakankamai.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Užsakovui. Patikimumas, geras bendradarbiavimas tarpusavyje su projekto dalyviais. Galimybė stebėti kaip vystomas produktas projektavimo stadijoje.
  • Projektuotojams. Lengvas projektavimo procesas, gaunami tikslūs kiekiai. Paprasčiau komunikuoti su kitais dalyviais viso projekto vykdymo metu.
  • Statybininkams, gamybininkams. Aiškiau pateikiama informacija, mažesnės klaidų atsiradimo tikimybės ir tikslumas.
Gyvenamųjų namų projektas Palangoje - PST projektai
01

Užsakovas

UAB „Ateities projektai“

03

Projekto plotas

40–65 m² pastatai

02

Statybų kaina

-

04

Programinė įranga

Tekla Structures, GstarCAD, SOFiSTiK

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?