Projekto aprašymas

Birželio namų kompleksui projektuoti keturi daugiabučiai ir du komercinės paskirties pastatai Statybininkų gatvėje, Vilniuje. Projektas kurtas kartu su „Cloud Architektai“, atliekant pastato konstrukcinės dalies projektavimą ir skaičiavimus. Konstrukcijos numatytos gelžbetoninės surenkamos ir monolitinės. Projektas išsiskiria savo paprasto skandinaviško stiliaus dizaino deriniu su komplekso dydžiu. Subtilus, bet didingas pastatų kompleksas suteikia dar daugiau gyvybiškumo Naujamiesčiui.

Technologiniai iššūkiai

Pastatams prireikė itin tvirto pagrindo. Dideli svoriai veikiantys konstrukcijas ir didelis kiekis detalių pareikalavo ilgo, detalaus ir kruopštaus darbo.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Užsakovui.Patogus bendradarbiavimas su projekto dalyviais. Galimybė stebėti, kaip vystomas projektas bet kuriuo metu.
  • Projektuotojams. Gera komunikacija su kitais, jau gerai žinomais, projektuotojais ir projekto dalyviais. Tikslių kiekių pateikimas, lengvesnis darbas kuriant panašius konstrukcinius elementus.
  • Statybininkams, gamybininkams. Projektuotojai ir gamybininkai naudojant modelį dirba kartu. Lengviau suprantama modelio informacija ir mažesnė klaidų atsiradimo tikimybė statybos aikštelėje.
Daugiabučių gyvenamųjų namų projektas Birželio namai - PST projektai
01

Užsakovas

UAB „SAULĖS KOPOS“ ir UAB „Norvelita“

03

Projekto plotas

14 000 m²

02

Statybų kaina

33,7 mln.

04

Programinė įranga

Tekla Structures, GstarCAD, SOFiSTiK

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?