Projekto aprašymas

Užsukamų metalinių dangtelių gamyba užsiimančios įmonės visiškai naujai pastatytiems pastatams sukurtas modernus dizainas ir jauki išorės bei vidaus aplinka. Pastatui sukurtas fasado arkos elementas, kuris išskiria pastatą nuo įprastų gamybos ir sandėliavimo paskirties pastatų. Didelės patalpos ir gamybos procesui reikalingi technologiniai įrenginiai pareikalavo sudėtingo, tačiau patvaraus sprendimo architektūrinei ir konstrukcinei daliai. Pastatui suprojektuotos plieninės, gelžbetoninės ir medinės konstrukcijos.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Nauda užsakovui. Glaudus ir geras bendradarbiavimas visais klausimais su kitais projekto dalyviais. Produkto kūrimo proceso stebėjimo galimybė.
  • Nauda projektuotojams. Konkretūs kiekiai, maža klaidų atsiradimo tikimybė. Patogus darbas ir komunikavimas su kitais. Lengvesnis sprendinių įvykdymas.
  • Nauda statybininkams, gamybininkams. Gamybininkų ir projektuotojų vieningas darbas kuriant pastato modelį, maža tikimybė klaidoms atsirasti statybvietėje ar gamybos elementų procese.
01

Užsakovas

AB „Baltic Shopping Centers“.

03

Projekto plotas

54 000 m²

02

Statybų kaina

19,4 mln.

04

Programinė įranga

Tekla Structures, GstarCAD, SOFiSTiK, IDEA StatiCa

Vytenis Razgūnas

PST projektai pardavimų atstovas

BIM modelių naudojimas rengiant šio UAB „Elmoris“ gamybinio pastato techninį projektą leido parinkti optimalius projektinius sprendimus. Gamybiniame pastate viena iš svarbiausių projektuojamų dalių yra technologijos dalis, todėl remiantis šios dalies BIM modeliu, buvo užtikrinta visų kitų projekto dalių integracija ir suderinamumas.

Pagrindinį dėmesį skiriame estetiškai,
kokybiškai ir prieinamai architektūrai.