Projekto aprašymas

Projektas vykdytas kartu su UAB „IRDAIVA“ ir UAB „Cloud Architektai“. Pastatas pakeičia senąjį Lazdynų baseiną visiškai nauju ir moderniu daugiafunkciniu sveikatingumo centru. Jo įdomus dizainas puikiai susijungia su aplinka ir paslepia pastato didumą po grunto sluoksniais ir žolės antklode. Projekto metu modeliuotos konstrukcijos ir joms atlikti skaičiavimai. Parinktos metalinės, gelžbetoninės ir mūrinės konstrukcijos.

Technologiniai iššūkiai

Didelis iššūkis suprojektuoti visas laikančiąsias ir nelaikančiąsias konstrukcijas pastatui, kuris bus dalinai paslėptas grunte ir apklotas žole. Itin svarbu buvo parengti optimalius sprendimus pastato įsitvirtinimui grunte. Ne mažiau svarbios ir stogo konstrukcijos bei pačių baseinų pagrindai.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Užsakovui Kokybiškesnis bendradarbiavimas su projekto dalyviais bet kokiais klausimais. Galutinio produkto ir jo vystymo proceso stebėjimo galimybės.
  • Projektuotojams. Lengvas bendradarbiavimas tarp kitų projekto dalių kūrėjų ir projekto dalyvių. Tikslių kiekių apskaičiavimas.
  • Statybininkams, gamybininkams. modelio kūrimas dirbant ir gamybininkams, ir projektuotojams. Tikslumas statybvietėje ir klaidų išvengimas.
Vilniaus daugiafunkcinis Lazdynų sveikatingumo centras - PST projektai
01

Užsakovas

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

03

Projekto plotas

9400 m²

02

Statybų kaina

33 mln.

04

Programinė įranga

Tekla Structures, GstarCAD, SOFiSTiK, IDEA StatiCa

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?