Projekto aprašymas

Naujas gamybos, sandėliavimo paskirties pastatas, statomas Panevėžyje kaip ketvirtoji dalis „Harju Elekter“ įmonės, seniau žinomos kaip „Rifas“, plėtrai. Pastato architektūrinė dalis parengta taip, kad derėtų tarpusavyje su jau esamais pastatais išore ir jų vidaus dizainu. Tai sukuria bendrą visumą visam pastatų kompleksui ir išskiria nuo aplink esančių kitų pastatų. Pastate parinktos plieninės ir gelžbetoninės konstrukcijos.

Technologiniai iššūkiai

Kaip ir ankstesniame projekte „Rifas“, svarbu, jog konstrukcijos būtų pritaikytos prie gamybos procesų. Ypatingas dėmesys skiriamas grindų konstrukcijai, nes jų parinkimas bei įrengimas lemia galutinę gaminamo produkto būklę.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Nauda užsakovui. Galimybė stebėti projekto vystymo procesą ir pamatyti jo galutinį variantą. Sklandesnė komunikacija su kitais projekto dalyviais.
  • Nauda projektuotojams. Projektas įgyvendinamas lengviau, komunikacija su kitais dalyviais projekte vyksta greičiau, sklandžiau. Tikslesni kiekiai ir mažėja tikimybė atsirasti klaidoms.
  • Nauda statybininkams,gamybininkams. Dalyvavimas modelio kūrime kartu su projektuotojas, aiškesnė informacija ir didesnis tikslumas atliekant darbus statybvietėje.
01

Užsakovas

UAB „Harju Elekter“

03

Projekto plotas

15 748 m²

02

Statybų kaina

6 mln.

04

Programinė įranga

Tekla Structures, GstarCAD, SOFiSTiK, IDEA StatiCa

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?