Projekto aprašymas

Prekybos centrą planuojama atidaryti 2022 m. lapkričio pabaigoje, biurų pastatą – 2023 m. I ketvirtį. Jau kurį laiką architektų biuras „313 architects“ rūpinasi architektūros koncepcija, o generaliniu projektuotoju tapo bendrovės PST Projektai projektavimo filialas.

Atnaujintas 42.000 kv. m prekybinio ploto objektas bus orientuotas į šeimą ir laisvalaikį. Naujosios „Megos“ asortimentas bus skirtas kasdieniams poreikiams, namų segmentui, dar apie 15% prekybinio ploto bus skirta pramogoms, apie 10% – restoranams ir kavinėms.

Remiantis gerąja praktika, atnaujintame pastate bus įrengta papildoma alėja, todėl judėjimas galės vykti ratu, o judėjimui tarp aukštų bus įrengti eskalatoriai, liftai. Antrame aukšte įsikurs kino teatras, daugiau nei 1.000 kv. m ploto vaikų edukacinė pramogų erdvė, restoranai su lauko terasomis, planuojama alėja renginiams ir parodoms.

Vietoje dabar Baltijos, Vilniaus ir Šilutės gatvių sankryžoje veikiančio vieno aukšto prekybos pastato po pusantrų metų atsiras dviaukštis prekybos centras su integruotu 12 aukštų verslo centru. Kiekvieno biurų pastato aukšto nuomojamas plotas sieks apie 340 kv. m, o bendras plotas – daugiau kaip 4.000 kv. m. Jam bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps apie 100 automobilių.

Prekybos centro Mega Klaipėdoje projektas
01

Užsakovas

UAB „Baltic RED“

03

Projekto plotas

42 000 m2

02

Statybų kaina

20 mln.

04

Programinė įranga

Tekla Structures

Ieva Goštautaitė-Gedutė

Ieva Goštautaitė-Gedutė „Baltic Red“ generalinio direktoriaus pavaduotoja

„Atliktos apklausos rodo, kad uostamiestis stokoja kokybiško laisvalaikio vietų, į šeimas orientuotų edukacinių pramogų. Gyventojams ir verslo bendruomenei trūksta daugiafunkcių, patogioje geografinėje vietoje įsikūrusių, išplėtota infrastruktūra išsiskiriančių naujos koncepcijos prekybos centrų, kurie galėtų patenkinti besikeičiančius kompleksinius šiuolaikinio žmogaus poreikius“

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?