Projekto aprašymas

Išskirtinio dizaino sandėliavimo paskirties pastatas statomas Klaipėdos raj. Goberiškės k., šalia magistralės Vilnius – Klaipėda. Moderni architektūra pasižymi funkcionalumu ir tvarumu. Ypatingas pastato sprendinys – apželdinimas, kuris sujungia kraštovaizdį su pastatu į vieną visumą ir sukuria jaukią darbo aplinką. Pastato konstruktyvas susideda tiek iš gelžbetoninių, tiek iš plieninių elementų. Didelis dėmesys skirtas fasado idėjos įgyvendinimui, kad suprojektuotos konstrukcijos užtikrintų stiprumą ir stabilumą.

Technologiniai iššūkiai

Didžiausias iššūkis – pastato stogas, kuris nusileidžia į žemę ir yra apželdinamas. Jis turi būti laikomas tvirtų konstrukcijų ir nenukrypti nuo pradinės idėjos. Didelės ir masyvios konstrukcijos turi būti patikimos, pastato architektūra turi išlaikyti pastato funkcionalumą, kaip sandėliavimo paskirties pastatas.

Nauda statybos proceso dalyviams

  • Nauda užsakovui. Sklandesnė komunikacija tarp projekto dalyvių. Galimybė matyti projekto būseną bet kuriuo laiku ir matyti galutinio produkto išvaizdą.
  • Nauda projektuotojams. Lengvesnis projekto įgyvendinimas naudojant patikimą programinę įrangą. Tikslesni kiekiai ir mažesnė tikimybė atsirasti klaidoms. Sklandesnis darbas ir geresnė komunikacija tarp projekto dalyvių.
  • Nauda statybininkams,gamybininkams. Bendradarbiavimas tarp projektuotojų ir gamybininkų kuriant modelį, aiškiau pateikiama informacija.
SBA logistikos centras - PST projektai
01

Užsakovas

Koncernas "SBA", UAB

03

Projekto plotas

30 386 m²

02

Darbų pabaiga

2020

04

Programinė įranga

AutoCAD, Tekla Structures, DDS-CAD

Kokias galimybes atveria BIM technologijos?